آموزش ها - آژانس دیجیتال مارکتینگ پرانتز

آموزش ها

پیشخوان وردپرس چیست

برای آن که بتوانید یک سایت وردپرسی را مدیریت کنید باید وارد پنل مدیریت سایت شوید. سیستم مدیریت محتوا وردپرس دارای قسمتی به نام پیشخوان مدیریتی میباشد که از طریق آن تنظیمات سایت و مدیرریت محتوای سایت انجام میگیرد.

در پاسخ به سوال پیشخوان وردپرس چیست و منظور از پیشخوان در وردپرس چیست باید گفت پیشخوان صفحه ای است که شامل صفحات دیگری میباشد که در نوار کناری آن وجود دارد وبا کلیک کردن روی آن ها میتوانید به قسمت های مختلف مدیریت سایت وردپرسی دسترسی پیدا کنید.

بــرای ســاخت یــک ســایت، احتیــاج بــه محیطــی اســت تــا بتــوان بــه کمــک آن تمامــی فعالیــت هــای مدیریتی مــورد نیــاز را انجــام داد!

امــا ایــن محیــط چگونــه اســت و چگونــه بایــد بــه آن دسترســی داشــت؟!

در سیســتم مدیریــت محتــوای وردپــرس نیــز چنیــن پنلــی موجــود اســت و اتفاقــا بایــد خدمــت شــما عــرض کنــم کــه ایــن سیســتم دارای یــک پنــل مدیریتــی بســیار قدرتمنــد مــی باشــد.

بــه ایــن پنــل قدرتمنــد در وردپــرس، پیشــخوان وردپــرس مــی گویند.

بخش های مختلف مدیریت محتوای وردپرس به صورت گروه بندی شده در این نوار کناری جای گرفته اند و میتوان برای تغییر تنظیمات هر بخش روی گزینه مورد نظر کلیک کرد.

در ادامه شما را با بخش های مختلفی که در این صفحه قرار گرفته اند بیشتر آشنا میکنیم و کاربرد هر قسمت را توضیح میدهیم.

اگر میخواهید به صورت تخصصی کار با وردپرس را یاد بگیرید و با وردپرس سایت هایی جذاب بسازید و کسب درآمد کنید میتوانید در بهترین دوره وردپرس شرکت کنید تا با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای جذب بازار شده و درآمدزایی کنید.

آموزش پیشخوان وردپرس

شــما بــا وارد شــدن به این پیشــخوان تمامــی فعالیــت هایــی کــه مــد نظــر داریــد را مــی توانیــد در ســایت خــود انجــام دهیــد.

بــه عنــوان نمونــه، بــرای نصــب قالــب، افزونــه هــا، ایجــاد یــک نوشــته، ویرایــش نوشــته و پاســخگویی بــه کاربــران خــود و هــزاران فعالیــت دیگــر، بایــد بــه پیشــخوان وردپرس وارد شــوید.

سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که نحوه ورود به پنل مدیریت سایت چگونه است؟

نحوه ورود به پنل مدیریت سایت به این صورت میباشد که در انتهای ادرس سایت شما باید wp-admin/ را وارد کنید. برای مثال yourdomain/wp-admin.

در این حالت برای شما صفحه نمایش داده میشود که نام کاربری و رمز عبور را از شما میخواهد که با وارد کردن اطلاعات ورود میتوانید به پیشخوان وردپرس وارد شوید. ( مطالعه بیشتر : وب سایت چیست )

در صورتی که اطلاعات را درست وارد کنید شما وارد صفحه پیشخوان وردپرس میشوید و میتوانید از قابلیت های این برگه از وردپرس استفاده کنید.

اگر مشکل ورود به پیشخوان وردپرس برای شما پیش آمد میتوانید در قسکت نظرات مشکل پیش آمده را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان آریا تهران در کوتاهترین زمان مشکل ایجاد شده را رفع کنند.

بخش های پیشخوان وردپرس

ما در مقاله آموزش پیشخوان وردپرس به شما نحوه ورود به wp-admin وردپرس را یاد دایدم. دراین قسمت میخواهیم کاربرد بخش های مختلف wp-admin وردپرس را توضیح دهیم و شما را با ویژگی ها و قابلیت های مختلف این بخش آشنا کنیم.

ما در بهترین آموزشگاه طراحی سایت در تهران به صورت تخصصی نحوه طراحی و ساخت سایت با وردپرس را به شما آموزش میدهیم و شما را تا لحظه کسب درآمد از طراحی سایت یاری خواهیم کرد.

تنظیمات صفحه در wp-admin وردپرس

در قسمت بالا چپ پیشخوان وردپرس شما قسمتی را تحت عنوان تنظیمات صفحه مشاهده میکنید. در این قسمت شما باکس هایی را مشاهده میکنید که با فعال کردن تیک ان ها میتوانید مشخص کنید چه چیزهایی را مشاهده کنید و از چه قابلیت هایی استفاده نمایید.

به روز رسانی ها در پنل مدیریت وب سایت

در این قسمت هرچه که در سایت تان نیاز به آپدیت و به روز رسانی داشته باشد نایش داده میشود و شا یادآور میشود که باید برای به روز رسانی آن ها اقدام کنید.

بــه روز رســانی هــا قســمتی اســت کــه بــه صــورت خــودکار هــر نســخه ی جدیــدی کــه ایجــاد شــود را بــه مــا یــادآوری مــی کنــد و اعــلام مــی کنــد کــه مــی توانیــم وردپــرس خــود را بــه آن نســخه ی جدیــد بــروز نماییم.
به روز رسانی ها در پنل مدیریت وب سایت

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!

460 کلمه جادویی در تولید محتوا +PDF

آنچه در این پست میخوانید این جزوه آموزشی شامل 460 کلمه در دسته بندی های زیر است : این جزوه…

بیشتر بخوانید
10 Best FREE Image Optimization Tools for Image Compression

10 ابزار رایگان بهینه سازی تصویر برای فشرده سازی

آنچه در این پست میخوانید بهینه سازی تصویر چیست؟ 10 ابزار رایگان بهینه سازی تصویر 1. TinyPNG ویژگی های کلیدی…

بیشتر بخوانید
SMS Marketing: 10X your eCommerce sales with SMS

بازاریابی پیامکی: فروش آنلاین خود را با پیامک 10 برابر کنید (2024)

آنچه در این پست میخوانید بازاریابی پیامکی چیست؟ ظهور بازاریابی پیامکی در فضای آنلاین چرا بازاریابی پیامکی موثر است؟ تعامل…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره شرکت طراحی سایت پرانتز

شرکت طراحی سایت پرانتز یک شرکت معتبر و حرفه‌ای در زمینه طراحی و توسعه وبسایت‌ها در شهر کرمان است. این شرکت با برخورداری از تیمی مجرب و متخصص در زمینه طراحی وبسایت، به ارائه خدماتی با کیفیت و برتر در حوزه طراحی سایت می‌پردازد. از ابتدای تأسیس، هدف اصلی این شرکت ارائه راهکارهای بهینه و با کیفیت در زمینه ساخت و توسعه وبسایت‌های سازگار با اصول سئویی بوده است.