خدمات لوگوموشن - آژانس دیجیتال مارکتینگ پرانتز

خدمات لوگوموشن

لوگومو

حرکت در کسب و کار با ساخت لوگو موشن

با ساخت لوگو موشن حرفه‌ای یک سر و گردن از رقبا بالاتر باشید. اسم و نماد برند شما، اولین چیزی است که مشتری از کسب و کار شما خواهد دید. شما با داشتن یک هویت بصری زیبا و طراحی لوگوموشن حرفه‌ای، در حقیقت جدیت خود را در کسب و کار و ارائه خدمات با کیفیت نشان خواهید داد.

لوگو موشن چیست؟

لوگوموشن یعنی هنر متحرک کردن لوگو (آرم) از طریق متد مختلف انیمیشن سازی. در این هنر، اجزای لوگو به صورت جداگانه و مرتبط با تصویر آرم و هویت برند، در کنار هم قرار گرفته و لوگوی نهایی را تشکیل می‌دهند. نام‌های دیگری برای این هنر استفاده می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به “انیمیشن لوگو“، “آرم استیشن“، لوگو استیشن“، “تیزر لوگو” و “لوگو انیمیشن” اشاره کرد.

 

نمونه کار طراحی لوگوموشن

حقوقدان وکیل دادگستری

گروه بازرگانی صنعت

گروه عمرانی ساخت ساز

استودیو معماری

بیوتی و سالن زیبایی

تجهیزات صنعتی و نظافتی

آکادمی مهارت ارتباط

شرکت معماری و عمران

سالن زیبایی و آرایشی

کریپتو ارز دیجیتال

آکادمی پرورش دبیر زبان

تجهیزات حمام و سرویس

رستوران سنتی

فروش و خدمات درب اتوماتیک

کلینیک مشاوره و روانشناختی

سالن زیبایی ابرو

آکادمی آموزش ارز دیجیتال

گروه تجهیزات برق و روشنایی

گروه تجهیزات برق و روشنایی

گروه ساخت پنجره آرمان

گروه ساخت پنجره آرمان

گروه ساخت درب آرمان

آکادمی تند خوانی

پروسه طراحی لوگوموشن پرانتز

اینفوگرافیک لوگو دسکتاپ
1.مشاوره رایگان
2.انتخاب پلن مناسب
3.پرداخت
4.تکمیل پرسش نامه
5.ایده پردازی
6.طراحی و ارسال اتود
7.بررسی و تایید اتود توسط مشتری
8.ارسال نهایی فایل
اینفوگرافیک موبایلی لوگو
1.مشاوره رایگان
2.انتخاب پلن مناسب
3.پرداخت
4.تکمیل پرسش نامه
5.ایده پردازی
6.طراحی و ارسال اتود
7.تایید اتود توسط مشتری
8.ارسال فایل نهایی

قیمت طراحی لوگوموشن اختصاصی چقدر است؟

از قدیم گفته‌اند که روی هنر نمی‌توان قیمت گذاشت. این حرف کاملا درست است اما هر انسانی برای گذران زندگی باید روی محصولات و خدمات خود قیمتی درخور و منطقی بگذارد. در حوزه هنر و گرافیک، چیزی به اسم قیمت ثابت وجود ندارد. قیمت هر پروژه بر اساس چالش‌های همان پروژه تعیین خواهد شد. پس یکی از المان‌های اصلی در تعیین قیمت طراحی لوگو موشن اختصاصی، خود لوگو است. بر اساس تصویر لوگو، میزان چالش‌های موجود در مسیر طراحی به صورت کلی برآورد شده و بر اساس آن قیمت‌گذاری انجام خواهد شد. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که تخصص طراحی و ساخت لوگوموشن، یکی از مهارت‌های سطح بالا است که در صورت اجرای صحیح و خلاقانه، تاثیر بسیار مثبتی بر رشد کسب و کار شما خواهد داشت.

پس به هیچ وجه نباید انتظار خدمات ارزان قیمت را در این حوزه داشته باشید. هرچند ممکن است قبلا با قیمت‌های خیلی ارزان مواجه شده باشید. نکته مهم در قیمت‌های کم، پایین بودن کیفیت و یا استفاده از قالب‌ آماده است که در ادامه درباره قالب‌های آماده و تفاوت آن‌ها با طراحی‌های تخصصی صحبت خواهیم کرد. اگر برای هویت بصری برند خود ارزش قائلید، باید بهای آن را بپردازید و گول قیمت‌های خیلی ارزان را نخورید.

تفاوت طراحی لوگوموشن اختصاصی و قالب آماده

متاسفانه در بسیاری از سایت‌ها و صفحات شبکه‌های اجتماعی شاهد این هستیم که قالب‌های آماده را که اکثرا از سایت‌های خارجی دانلود کرده‌اند، به جای طراحی لوگوموشن اختصاصی به مشتری ارائه کرده و هیچ اشاره‌ای به آماده بودن آن نمی‌کنند. قالب آماده، یک پروژه از پیش ساخته شده است. در این پروژه همه چیز از قبل آماده شده و فقط فایل لوگو در آن جایگزین می‌شود. قطعا در چنین مواردی خبری از ایده و طراحی لوگو موشن اختصاصی نیست. چیزی برای شما طراحی نمی‌شود و فقط خروجی کار در اختیارتان قرار می‌گیرد. در وبسایت ما علاوه بر خدمات طراحی اختصاصی، قالب‌های آماده نیز به فروش می‌رسد. اما هیچکدام از این طرح‌ها از سایت‌های خارجی دانلود نشده و توسط همایون شیرزادی، مخصوص حوزه‌های مختلف کسب و کار طراحی شده است.

معمولا برای اینگونه کارها، به جای عبارت Logomotion یا انیمیشن لوگو، از عبارت Logo Reveal ِیا آشکارسازی لوگو استفاده می‌شود. چون اجزای لوگو به صورت جداگانه متحرک نشده و فقط در پایان کار، کل لوگو به صورت یکدست ظاهر می‌شود. اما در طراحی اختصاصی، سناریوی مخصوص لوگو و برند شما در نظر گرفته شده و تمام اجزای لوگو متناسب با این سناریو و به صورت جداگانه متحرک خواهند شد. انیمیشن‌ها و تغییر شکل‌ها به صورت کاملا نرم و حرفه‌ای و هم مسیر با هدف برند شما طراحی خواهند شد.

درباره پرانتز لوگوموشن

ما پرانتز هستیم. شرکت در زمینه دیزاین موشن گرافیک . هدف ما از ساخت این وبسایت، ایجاد یک مرجع تخصصی برای خدمات طراحی لوگو و طراحی لوگو موشن است. مرجعی برای ارائه خدمات باکیفیت و در حد کلاس جهانی. در اینجا برای شما، نماد و انیمیشن لوگوی اختصاصی برندتان با بالاترین کیفیت طراحی خواهد شد. درضمن برای عزیزانی که در ابتدای مسیر کسب و کارشان هستند، قالب‌های آماده لوگوموشن عمومی و مخصوص حوزه‌های مختلف کسب و کار را با قیمتی بسیار پایین‌تر از طراحی اختصاصی آماده کرده‌ام.  تمامی این قالب‌ها توسط من طراحی شده‌اند.

انتخاب پکیج لوگوموشن

طلایی

3,000,000 .......تحویل 10 روز کاری.......
 • طراحی توسط 1 طراح
 • 1 مرحله اصلاحیه
 • یک سایز خروجی(Full Frame)
 • خروجی به صورت الفا(Full Frame بدون پس زمینه)
 • ایده پردازی
 • طراحی استوری بُرد
 • صداگذاری اختصاصی

الماسی

15,000,000 .......تحویل 13 روز کاری.......
 • طراحی توسط 1 طراح(با نظارت طراح ارشد)
 • 1 مرحله اصلاحیه
 • 3 سایز خروجی(Full Frame-Reels-Posts)
 • خروجی به صورت الفا(Full Frame بدون پس زمینه)
 • ایده پردازی
 • طراحی استوری بُرد
 • صداگذاری اختصاصی

VIP

8,000,000 .......تحویل 15 روز کاری.......
 • طراحی توسط طراح ارشد(با نظارت مدیر هنری مجموعه)
 • 2 مرحله اصلاحیه
 • 3 سایز خروجی(Full Frame-Reels-Posts)
 • خروجی به صورت الفا(Full Frame بدون پس زمینه)
 • ایده پردازی
 • طراحی استرا بُرد
 • صداگذاری اختصاصی

سوالات متداول

کدام یک از انواع لوگو موشن را انتخاب کنم؟

پروسه سناریو نویسی توسط گروه پرانتز پس از بررسی و آنالیز نوع کسب و کار و مخاطبین هدف شما انجام میشود ، در صورت داشتن ایده پیشنهادی از سمت شما آن را لحاظ میکنیم.

ویدیوی گرافیکی چند ثانیه ای همراه با موسیقی از لوگو که داستانی از برند و نوع خدمات شما رو بطور مختصر و مفید و جذاب برای مخاطب شما ارائه می دهد. 

لوگو تنها آرم و نشان تجاری شماست اما لوگوموشن یا لوگوی متحرک تصویر لوگوی برند را با قابلیت های بصری لوگو موشن به نمایش می گذارد و با بهره گیری از جذابیت های آن مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار می دهد. 

دو نوع: لوگوموشن 2 بعدی و 3 بعدی

قابل استفاده در : شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، تلگرام و . . . / سایت / اپلیکیشن / اینترو / اوترو ویدئو / امضای ایمیل

بستگی به انتخاب پلن و نوع نیاز شما دارد.

نوع محصولات یا خدمات / رنگ سازمانی / داستان برند شما / مخاطبین هدف / ویژگی شاخص فعالیت کاری شما / جغرافیا ارائه محصولات شما

افترافکت و ادوب انیمیت (after effect & adobe animate)

پرانتز لوگو موشن را با برنامه افترافکت طراحی میکند

به کار بردن المان و رنگ های جذاب و مرتبط با برند شما / دارای موسیقی اختصاصی / بازگو کردن داستان برند شما / جذب اعتماد مخاطبین هدف شما

بستگی به انتخاب پلن شما دارد، به صورت کلی بین ۱۰ تا ۱۵ روز کاری

لوگوموشن به نوعی تبلیغ ویترینی کار شماست که در افزایش جلب اعتماد و اعتبار برند شما تاثیر گذار خواهد بود  

بستگی به پلن انتخابی شما دارد.  پلن طلایی و الماسی شامل یک مرحله اصلاحیه پلن vip شامل دو مرحله اصلاحیه.

در صورت نیاز به لوگوموشن فوری با پرداخت هزینه بیشتر کار شما در اولویت قرار خواهد گرفت.

بستگی به زبان طرح لوگو و مخاطبین هدف شما دارد

بستگی به زبان طرح لوگو و مخاطبین هدف شما دارد

لوگوموشن روشی مدرن و پویا برای ارائه یک برند است ، این نوع لوگو می تواند هویت شرکت را نشان دهد و پیام خاصی را برای جذب مشتری منتقل کند ، علاوه بر این راه خوبی برای متمایز شدن از رقبا هست ، زیرا یک لوگوی متحرک اصالت شرکت را تضمین می کند. 

لوگوموشن روشی مدرن و پویا برای ارائه یک برند است ، این نوع لوگو می تواند هویت شرکت را نشان دهد و پیام خاصی را برای جذب مشتری منتقل کند ، علاوه بر این راه خوبی برای متمایز شدن از رقبا هست ، زیرا یک لوگوی متحرک اصالت شرکت را تضمین می کند. 

با توجه به تعاریف لوگو و لوگوموشن ، هر کدام کاربرد اختصاصی خود را دارد.

فایل لایه باز با کیفیت از لوگو / فضای کاربردی مورد نظر شما (اینستاگرام ، یوتوب ، اپلیکیشن. . . ) / نوع مخاطبین هدف شما / آدرس سایت و یا اینستاگرام (برای آنالیز نوع کسب وکار شما)

از لوگوموشن می توان در انواع ویدیو ها و تیزرهای تبلیغاتی و انواع موشن گرافیک ها استفاده کرد و می توان با ترکیب لوگوموشن و آدرس ، شماره تلفن و یا شعار شرکت آن را به یک ویدئو اینترو یا اوترو تبدیل کرد و در ابتدا و انتهای ویدئو ها و یا شبکه های اجتماعی از آن استفاده نمود. 

با توجه به نوع سناریو نویسی و پیچیدگی آن، تعداد المان های استفاده شده و میزان زمانی که برای طراحی لوگوموشن صرف میشود هزینه در پلن های مختلف متفاوت خواهد بود. 

درباره شرکت طراحی سایت پرانتز

شرکت طراحی سایت پرانتز یک شرکت معتبر و حرفه‌ای در زمینه طراحی و توسعه وبسایت‌ها در شهر کرمان است. این شرکت با برخورداری از تیمی مجرب و متخصص در زمینه طراحی وبسایت، به ارائه خدماتی با کیفیت و برتر در حوزه طراحی سایت می‌پردازد. از ابتدای تأسیس، هدف اصلی این شرکت ارائه راهکارهای بهینه و با کیفیت در زمینه ساخت و توسعه وبسایت‌های سازگار با اصول سئویی بوده است.