مدیریت پیج اینستاگرام | خدمات اینستاگرام مارکتینگ - آژانس دیجیتال مارکتینگ پرانتز

مدیریت پیج اینستاگرام | خدمات اینستاگرام مارکتینگ

پرانتز، لذت تفاوت

پرانتز فعالیت خود را از سال 1389 با تیمی متشکل از چند نفر محدود در زمینه دیجیتال مارکتینگ آغاز کرد و از همان ابتدای کار توانست رضایت مشتریان خود با هر سلیقه ای را جلب کند. امروز ما یک تیم بزرگ پرانرژی، خلاق، پر از ایده و حرفه‌ای هستیم که ضمن ارائه خدمات با کیفیت به مشتری، در تلاشیم با بالا بردن سطح استانداردهای طراحی و کدنویسی، طراحی سایت با CMS اختصاصی را در ایران و خاورمیانه ارتقا بدهیم. ضمن این که تمامی خدمات ما به صورت اختصاصی بوده و صفر تا صد کار کدنویسی می‌شود، همچنین طی تمامی مراحل پیاده سازی سایت، تیم ما با شما در ارتباط است و نقطه نظراتتان با بررسی های کارشناسی شده، روی سایت اعمال می‌شود، لذت تفاوت را با ما تجربه کنید!

برنامه ریزی و تولید محتوا تخصصی اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام به تخصص و تجربه کافی در زمینه های مختلف تولید محتوا، طراحی گرافیک، ویدیو مارکتینگ و…نیاز دارد… تیم سوشال مدیای ما در  پرانتز با تخصص و تجربه و البته سلیقه و مهارت کافی، محتوای مرتبط با زمینه کاری شما را در فرجه ای 3 هفته ای آنالیز، برنامه ریزیی، طراحی، تولید و ضبط می‌کند. در تمامی مراحل برنامه ریزی و تولید محتوا کسب تاییدیه از جانب شما برای ما الزامی است. در واقع شما در جریان ریز جزییات محتوای مورد نظر قرار می گیرید.

مراحل تولید محتوای صفحه اینستاگرام شما در پرانتز

استراتژی آژانس دیجیتال مارکتینگ پرانتز برای شروع همکاری پروژه های مدیریت پیج اینستاگرام به این صورت است که ابتدا با آنالیز و بررسی دقیق حوزه فعالیت و کسب و کار و همچنین آنالیز رقبای فعال شما، استراتژی مشخصی برای تولید محتوای حرفه ای متناسب با پرسونای مخاطب مورد نظر تنظیم می کند. در صورت توفیق ما برای همکاری با شما طی فرجه ی سه هفته ای محتواهای مورد نظر تولید و برای انتشار زمان بندی شده، آماده سازی می‌شوند. بعد از این مرحله، طراحی کلی پیج اینستاگرام شما (معماری پیج)، عکس ها، متن های آماده شده برای ضبط ویدیوهای معرفی مجبموعه شما و همچنین متون مربوط به پست ها و ویدیوهای آموزشی مرتبط جهت دریافت تاییده تولید خدمت شما ارسال می شود.

 

مرحله اول تولید محتوای اینستاگرام

پس از دریافت تاییده و بررسی ادیت های مورد نظر از سمت شما، محتوای ویدیویی ضبط و تدوین، محتوای گرافیکی طراحی و برای انتشار در زمان بندی خاص آماده سازی می‌شوند. این روزها اینستاگرام بستر آموزش های مختلف است! شما برای ارائه خدمات و فروش محصول خود به مشتری باید سعی کنید محتوای مرتبط با زمینه کاری خود را به مخاطبان خود آموزش دهید و یا محتوای جذابی برای نگه داشتن مخاطب در صفحه خود و تبدیل آن ها به مشتری ارائه دهید. ما در تدوین استراتژی تولید محتوای صفحه اینستاگرام شما تمامی این موارد را در نظر داریم. ویدیو های زیر نمونه تولید محتوای ویدیویی تیم پرانتز برای صفحه شرکت خدماتی تجاری مهرسرمستان با زمینه فعالیت تکنولوژی و فروش موبایل و لپ تاپ می باشد.

کمپین های تبلغاتی و افزایش فالور هدفمند

پس از تولید و انتشار منظم و اصولی محتوای تولید شده، در مدت زمان یک ماهه اول، الگوریتم های اینستاگرام و مخاطب متوجه حضور پر رنگ برند شما و محتوای ارشمند ایجاد شده می شوند و اینجاست که باید با برگزاری مسابقات و کمپین های هوشمندانه ای که اعضای تیم سوشیال مدیای پرانتز طراحی و اجرا می کنند، به پیچ قدرت داد و شاهد رشد ارگانیک فالورها و در نهایت مشتریان شما شد. همکاری با اینفلوئنسرهای محبوب و یا افراد سرشناس با تعداد فالوور بالا در زمینه کاری شما، برگزاری مسابقات هدفمند برای جذب فالوور واقعی و … از جمله مسیرهایی است که برای رسیدن به هدف مشترک ما و شما ( ارتقا پیج و افزایش فالور) طی میکنیم….

با طراحی گرافیک جذاب و ساختار شکن پرانتز در کنار تولید محتوای حرفه ای و هدفمند، نگین انگشتر کسب و کار خود در اینستاگرام باشید!

مشاوره رایگان

قطعا تا به امروز متوجه اهمیت و قدرت تبلیغات آنلاین و به خصوص تبلیغات اینستاگرامی شده اید، و حالا در صفحه خدمات مدیریت پیج اینستاگرام و اینستاگرام مارکتینگ پرانتز در جستجوی خدمات و محتوای درخور شان برند و مخاطبان خود هستید! همانطور که میدانید نمیتوان برای تمامی کسب و کارها یک نسخه کلی پیچید. قطعا خدمات، محتوا و شیوه ی تبلیغات برای هر برند با برند دیگر متفاوت است. اگر قصد شروع تبلیغات در این شبکه اجتماعی محبوب و پر مخاطب را دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید و یا به قدری مشغله دارید که نمیتوانید شخصا به تبلیغات در این بخش بپردازید، نگران نباشید مشاوران ما در بخش سوشیال مدیای مجموعه منتظر تماس شما هستند تا با ارائه پیشنهادات و مسیرهای ویژه راهنمای شما در این زمینه باشند. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید….

چگونه یک برند محبوب در اینستاگرام داشته باشیم؟

چرا پرانتز

چرا پرانتز را برای مدیریت پیج اینستاگرام خود انتخاب کنیم؟

اینستاگرام دنیای عکس ها و ویدیوهای جذاب است! کاربر وقتی این اپلیکیشن را روی دستگاه موبایل خود باز میکند انتظار دیدن تصاویر خوش آب و رنگ، با کیفیت، جذاب و خلاقانه دارد، از طرفی رقابت کسب و کارهای مختلف در این فضا هر روز بیشتر از دیروز میشود، در واقع اگر در نگاه اول صفحه اینستاگرام شما جذابیت کافی را نداشته و به قول معروف به چشم مخاطب نیاید! خیلی سریع از پیج شما خارج شده و پیج خوش آب و رنگ رقیب شما را باز می‌کند! همین قدر بی رحمانه!! بنابراین عاقلانه ترین کار این است که با صرف کمی زمان و هزینه بیشتر به جای تولید محتوای بی کیفیت و تصاویر استوک، با تولید محتوای جذاب و حرفه ای مخاطب را در صفحه خود میخکوب کرده و آن ها را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید. ما برای مدیریت پیج اینستاگرام شما خلاق و مسئولیت پذیرترین اعضا را در بخش سوشیال مدیا گرد هم آوردیم و این اطمینان را به شما می‌دهیم که برای معرفی خدمات و محصولات شما به شکل کاملا حرفه ای تمامی تلاشمان را به کار میگیریم و به صوت 24 ساعته پشتیبان شما هستیم. با پرانتز لذت تفاوت در اوج بودن را تجربه کنید….

بررسی و آنالیز برند و رقبا

لحن برند شما چیست و چگونه قصد معرفی خود به مخاطبین را دارد؟ مخاطبین اصلی برند چه کسانی هستند؟ چه ویژگی هایی دارند؟ برند شما با چه رویکردی می خواهد خود را با مخاطبین درگیر کند؟ با بررسی این موارد در نهایت به ایده ها و دلایلی می‌رسیم که بتوانیم در تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات برند از آن ها استفاده کنیم.

تدوین برنامه و استراتژی

متناسب با ماهیت برند و پرسونای مخاطب برنامه ای در جهت تولید محتوا تدوین می گردد. همچنین یک برنامه تقویمی دقیق برای انتشار محتوا خواهیم داشت تا با توجه به ویژگی های برند، استراتژی بازاریابی، کپشن و هشتگ گذاری و ترفندهای مدیریت شبکه های اجتماعی افزایش نرخ تبدیل مخاطبین در مراحل مختلف را شاهد باشیم.

ارائه پکیج های دو گانه

ما به صورت تخصصی برای شروع همکاری به عنوان مدیریت پیج اینستاگرام دو پکیج یک ماهه در مجموع به مدت دو ماه ارائه می‌دهد. در این پیکج ها علاوه بر تولید محتوای حرفه ای با رویکرد انتقال کامل پیام برند به بهترین شکل به مخاطبان، بازاریابی اینستاگرامی با توجه به پرسونای مخاطب مورد نظر و همچنین تبلیغات و ایجاد کمپین های تبلیغاتی ارائه می‌شوند.

بهبود عملکرد ماهانه

مطمئنا در روند اجرا و فعالیت های یک شرکت باید روزانه بازنگری، گزارش گیری انجام شده و با مشخص کردن نقاط ضعف و قوت به دنبال پیشرفت حداکثری باشیم. گزارش گیری ها توسط تیم ما به صورت روزانه انجام می‌شود تا به صورت کامل روند پیشرفت کار قرار را مشاهده کنیم و اقدامات لازم را در جهت بهبود انجام دهیم، در نهایت این گزارش ها به کارفرما ارائه میشوند.

تولید و انتشار منظم پست و استوری

نظم از مهم ترین فاکتور های پیشرفت یک صفحه‌ در اینستاگرام است. تیم ما این اطمینان را به شما می‌دهد که تقویم محتوایی منظمی برای انتشار زمان بندی و برنامه ریزی شده تنظیم میشود . در این تقویم محتوایی یک روز در میان و یا هر روز طی ساعات مشخصی در صفحه شما انتشار پست، و روزانه 8 تا 10 استوری بارگذاری میشود.

مشاوره تبلیغاتی

پس از انتشار منظم و زمان بندی شده محتوا نوبت به تبلیغات می‌رسد. مشاوران ما با بررسی تمامی بخش‌های پیج، محصولات و خدمات رقبا، مخاطبان هدف و … تبلیغات را به بهترین پیج ها ارائه می‌دهد، این تبلیغات نهایتا هزینه‌های بازاریابی شما در طی بازه زمانی معینی با افزایش میزان فروش به سود تبدیل خواهد شد.

چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

✅ فالوورهای فیک کاربرانی هستند که فعالیتی در اینستاگرام نداشته و اینستاگرام پس از مدتی حساب کاربری آنها را حذف می‌کند و در نتیجه پیج شما با ریزش فالوور مواجه خواهد شد که ضربه سنگینی به اعتبار آن می‌ زند.

✅ خرید فالوور فیک خلاف قوانین اینستاگرام می‌باشد و این امکان وجود دارد که اینستا اکانت شما را بلاک و از دسترس خارج کند.

✅ با خرید فالوور فیک، فالوورهای واقعی خود را از دست خواهید داد! در واقع وقتی شما ده هزار فالوور دارید اما تعداد لایک هایتان هزارتا هم نیست! فالوور واقعیتان متوجه جعلی بودن آمار صفحه‌ شما شده و دیگر شما را دنبال نخواهند کرد.✅ فالوورهای فیکی که خریداری میکنید هرگز از خدمات شما استفاده و یا محصول شما را خریداری نمیکنند

مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام :

تولید محتوای ارزشمند و جذاب برای پیج اینستاگرام

افزایش فالوورهای هدفمند و باکیفیت

افزایش درگیری مخاطب با صفحه ایستاگرام

ایجاد تعامل پایدار با مخاطبان

افزایش آگاهی از برند شما (برندینگ)

تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام

تبلیغات محصولات و خدمات شما در صفحات متناسب با زمینه فعالیت شما

استفاده درست و حرفه ای از هشتگ ها

افزایش لایک، بازدید و کامنت کاربر با استفاده از گیمیفیکیشن و سایر روش های کاربردی

بردن پست مورد نظر در تاپ هشتگ و اکسپلور

مشخص کردن بهترین زمان انتشار پست ها

پاسخ گویی مناسب به کامنت ها و دایرکت

ایده پردازی اختصاصی و اجرای ایده ها برای کمک به رشد هرچه بیشتر پیج

ویدیو مارکتینگ حرفه ای

طراحی گرافیک جذاب قالب پیج متناسب با فضای کاری برند

ارائه بیزنس مدل برای بهبود روند مدیریت پیج اینستا شما

طراحی و بارگزاری منظم استوری

📞 پشتیبانی 24 ساعته صفحه اینستاگرام شما

✅ تیم سوشیال مدیای ما کلیه فعالیت های مرتبط با مدیریت پیج اینستاگرام از برنامه ریزی تا تولید محتوا را طبق برنامه انجام میدهند.
✅ ما به صورت مداوم با شما در ارتباط هستیم و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهیم.
✅ با تعهد و وجدان کاری بالا نهایت تلاش خود را برای مدیریت پیج شما انجام خواهیم داد.
✅ در هر زمانی حتی شب عید نوروز ادمین اینستاگرام به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
✅ مدیریت حرفه ای اینستاگرام توسط یک شخص ممکن نیست؛ ما برای انجام امور پیج یک تیم با تجربه داریم.

📞 پشتیبانی 24 ساعته صفحه اینستاگرام شما

✅ طراحی گرافیکی لوگو به منظور ایجاد تمایز برای پیج
✅ طراحی گرافیکی منحصر به فرد پست ها به منظور برند سازی محصول و خدمات شما
✅ دریافت تصاویر از شما و تولید و بارگذاری تیزر ویدیویی حرفه ای برای بارگذاری در صفحه

پرانتز، لذت تفاوت

ما فعالیت خود را از سال 1389 با تیمی متشکل از چند نفر محدود در زمینه دیجیتال مارکتینگ آغاز کردیم و از همان ابتدای کار توانستیم رضایت مشتریان خود با هر سلیقه ای را جلب کنیم. امروز ما یک تیم بزرگ پرانرژی، خلاق، پر از ایده و حرفه‌ای هستیم که ضمن ارائه خدمات با کیفیت به مشتری، در تلاشیم با بالا بردن سطح استانداردهای طراحی و کدنویسی، طراحی سایت با CMS اختصاصی را در ایران و خاورمیانه ارتقا بدهیم. ضمن این که تمامی خدمات ما به صورت اختصاصی بوده و صفر تا صد کار کدنویسی می‌شود، همچنین طی تمامی مراحل پیاده سازی سایت، تیم ما با شما در ارتباط است و نقطه نظراتتان با بررسی های کارشناسی شده، روی سایت اعمال می‌شود، لذت تفاوت را با ما تجربه کنید!

درباره شرکت طراحی سایت پرانتز

شرکت طراحی سایت پرانتز یک شرکت معتبر و حرفه‌ای در زمینه طراحی و توسعه وبسایت‌ها در شهر کرمان است. این شرکت با برخورداری از تیمی مجرب و متخصص در زمینه طراحی وبسایت، به ارائه خدماتی با کیفیت و برتر در حوزه طراحی سایت می‌پردازد. از ابتدای تأسیس، هدف اصلی این شرکت ارائه راهکارهای بهینه و با کیفیت در زمینه ساخت و توسعه وبسایت‌های سازگار با اصول سئویی بوده است.