آموزش طراحی سایت با وردپرس | آموزش طراحی سایت در کرمان | آموزش طراحی سایت 0 تا 100

آموزش طراحی سایت با وردپرس | آموزش طراحی سایت در کرمان | آموزش طراحی سایت 0 تا 100

اولین دوره صفر تا صد طراحی سایت

یادگیری طراحی وبسایت اصولی به صورت حضوری

شروع دوره

بزودی

پایان دوره

بزودی

زمان دوره

78 + 18 ساعت

پشینیاز

ندارد

آموزش طراحی سایت با وردپرس | آموزش طراحی سایت در کرمان | آموزش طراحی سایت 0 تا 100

آموزش طراحی سایت با وردپرس | آموزش طراحی سایت در کرمان | آموزش طراحی سایت 0 تا 100 |  آموزش طراحی سایت پرانتز از مقدماتی ترین مباحث CMS وردپرس شروع می شود و به مباحث بهینه سازی یا Optimization وردپرس نیز می رسد. شما با یادگیری این آموزش وردپرس می توانید براحتی وب سایت خودتان را طراحی کنید ، قالب مورد نظرتان را انتخاب کنید ، هاست و دامنه را تهیه کنید و در نهایت هیچ وابستگی به شخصی برای راه اندازی وب سایت نداشته باشید. برای یادگیری این دوره وردپرس شما هیچ نیازی به داشتن دانش برنامه نویسی در وردپرس نخواهید داشت.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

اساتید با تجربه

پرانتز در انتخاب اساتید دوره ها بسیار دقیق بوده وشرط حضور در پرانتز، تخصص و تجربه عملی چندین ساله در حوزه مرتبط است. امین طاهری با بیش از ۹ سال سابقه طراحی و برنامه نویسی وبسایت یکی از با تجربه‌ترین اساتید این حوزه هستند ؛ که در حال حاضر مدیر توسعه محصول در آکادمی پرانتز نیز می‌باشند.

محتوای عمیق برای بازارکار

تمامی سرفصل‌های دوره های آموزشی با بررسی دقیق نیازهای صنعت و کارفرمایان، تدوین شده اند و شما با آنچه می آموزید مهارت موردنیاز جهت رفع نیازهای بازارکار را بدست خواهید آورد. و همچنین در یک جلسه مجزا، تجربیات ورود حرفه ای به بازارکار به شما منتقل خواهد شد.

پروژه های کاربردی

در مسیر ۱۲۲ ساعته آموزش این دوره ۳ پروژه را پیاده خواهیم کرد . در یک پروژه یک وبسایت مانند دیجیکالا را با کدنویسی خواهیم ساخت در پروژه بعدی یک وبسایت شرکتی را با وردپرس پیاده می‌کنیم و در پروژه نهایی دوره دانشجویان یک وبسایت با موضوع دلخواه را از صفر تا صد پیاده خواهیم کرد.

ارتباط همه‌جانبه با استاد

در تمام طول دوره، استاد از طریق جلسات انلاین و گروه تلگرامی با شما در تعامل بوده و همه ابهامات و سوالاتتان را پاسخ خواهد داد. بعد از دوره به مدت ۲ ماه در هنگام انجام پروژه نهایی و برخورد با چالش‌ها، از پشتیبانی استاد بهره‌مند خواهید شد.

دوره آموزشی

بزودی

دوره رشد

۸ هفته

تعداد جلسات

۶۴ جلسه

زمان آموزش حضوری

۷۸ + ۱۸ ساعت

زمان آموزش جمعا

۹۶ ساعت

یادگیری طراحی وبسایت اصولی

امروزه در هر زمینه ای دقت کنیم متوجه ورود اینترنت و تاثیر آن خواهیم شد. تعداد بسیار زیادی کسب و کار موفق دربستر اینترنت شکل گرفته است که یکی از مبانی اصلی این کسب کارها داشتن یک وبسایت کارا و موثر است. اگر کسب و کارها هرچه سریع تر نتوانند وارد اینترنت شوند قطعا محکوم به شکست خواهند بود در نتیجه امروزه داشتن یک وبسایت اینترنتی یکی از نیاز های اصلی هر کسب وکار و فعالیتی است. شما دو انتخاب پیش رو دارید، یا اینکه طراحی وبسایت خود را به دست دیگر افراد بسپارید و یا خودتان مطابق با نیازتان وبسایت دلخواهتان را طراحی و آماده کنید.

از سوی دیگر با گسترش شدید بازار طراحی وبسایت نیاز به طراحان وبسایت و اهمیت این شغل در ایران بیش از پیش بر همگان مشخص شده است. شغلی ایده آل با درآمدی بالا.

اکنون زمان آن است که شما وارد این دنیای جدید شوید. مرحله مرحله یک وبسایت را بشناسید و یادبگیرید چگونه میتوان یک وبسایت را طراحی کرد. حتی فراتر، یادبگیرید چگونه به عنوان یک متخصص حرفه ای طراحی وبسایت در بازار فعالیت کنید و از درآمد بالای این حرفه بهره مند شوید.

رشد تکنولوژی غیرقابل توقف است و شما هستید که انتخاب میکنید چه زمانی وارد این دنیای گسترده شوید. پشینهاد میکنیم برای شروع این صفحه را مطالعه کنید تا دید وسیع تری نسبت به این حیطه پیدا کنید.

با توجه به ۲۳ دوره حضوری و دوره غیرحضوری بسیار موفق طراحی و برنامه نویسی وبسایت و رضایت کامل شرکت کنندگان، اکنون آکادمی پرانتز بسته ویژه خود را با سرفصل های اختصاصی و کاملا متناسب با نیاز بازار کار در یک دوره فوق جامع با تدریس متفاوت و بینظیر بهترین اساتید طراحی وبسایت و اپلیکیشن ارائه میکند. 

هم اکنون آکادمی پرانتز بدلیل تقاضای زیاد شما عزیزان در شبکه های اجتماعی ، تلگرام و …و همراهی هرچه بیشتر با عزیزانی که توانایی حضور در کلاس ها در تهران را بدلیل رفت و آمد دشوار از شهرستان تا کرمان را ندارند و همینطور عدم امکان پیشبینی وضعیت بحران کرونا در فصل زمستان، برای برگزاری آموزش غیر حضوری و آنلاین پیش قدم شده و به برگزاری دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری همت گمارده است.
آکادمی پرانتز دوره حضوری ۱۱۵ ساعته آموزش طراحی وبسایت را برای این دسته از عزیزان زیر نظر اساتید مجرب و با تجربه که سابقه برگزاری ۱۸ دوره آموزش طراحی سایت به صورت حضوری و ساعتها آموزش ویدئویی و آنلاین را دارند تعریف می نماید .
در دوره آموزش طراحی وبسایت حضوری تمام تلاش ما بر این است بدون کاهش کیفیت آموزش و بهره وری شما عزیزان در آرامش کامل و به صورت ویدئویی،وبینار و جلسات متعدد رفع اشکال و پرسش و پاسخ و تعریف پروژه های متعدد طراحی و برنامه نویسی وبسایت کلاس ها برگزار گردد .
روند کلی کلاس آموزش طراحی سایت حضوری به اینگونه است که در یک سری از جلسات آموزش ها را دریافت کرده و شروع به تمرین میکنید. در یک سری جلسات نیاز است تا آموزش طراحی وبسایت آنلاین و در حضور استاد و به صورت کلاس وبینار ببیند تا شکل آموزش برنامه نویسی وبسایت برای ایشان تثبیت شود. بعد از جلساتی نیاز است که مشکلات خود را از مدرس دوره پرسیده و از سوالات هم کلاسیهای آنلاینتان نیز مطلع شده و بار علمی خود را در برنامه نویسی وبسایت بالا ببرید.
سرفصلهای دوره غیر حضوری با دوره طراحی سایت حضوری هیچگونه تفاوتی ندارد و تمامی سرفصلهای آموزش طراحی سایت غیر حضوری را در دوره حضوری نیز فراخواهید گرفت .
در طول دوره تعدادی پروژه عملی را برای یادگیری هرچه بهتر مطالب انجام خواهید داد و در جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ مشکلات خود را برطرف خواهید کرد .
دوره آموزش طراحی وبسایت حضوری همانند دوره  غیر حضوری ، برای بازدهی هرچه بیشتر دانشجویان دارای ظرفیتی محدود است و در صورت تکمیل ظرفیت توانایی تکمیل ظرفیت رو نداریم. پس تا دیر نشده و دوره پرتقاضای آموزش طراحی و برنامه نویسی وبسایت حضوری و غیر حضوریمون پر نشده اقدام به ثبت نام کنید .

دانش آموخته MBA فنی حرفه ای تهران دارای مدرک بین المللی طراحی آموزشی از MPT اتریش دانش آموخته مرکز بیزینس کوچینگ ایران IBC موسس آژانس دیجیتال مارکتینگ پرانتز راه انداز استارت آپ های کشوری برگزار کننده دوره های آموزشی مشاور و راه انداز بیش از 200 وب سایت اینترنتی اجرای بیش از 10.000 نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی مشاور چندین مدرس کشوری

کارشناس طراحی سایت و سئو  و مدیر مارکتینگ آکادمی پرانتز  از سال 95 تجربه کاری خود را در زمینه طراحی و برنامه نویسی وبسایت و اپلیکیشن شروع کردم، علاقه مندم تجربیات تخصصی و کاری خودم رو در اختیار دیگران قرار بدم. می خوام تخصصی بهتون آموزش بدم که چجوری به صورت آنلاین کسب درآمد کنید 

از زبان مدرس

برنامه نویسی و حوزه کامپیوتر امروزه به عنوان یکی از مهمترین شاخه های شغلی در ایران و خارج از ایران شناخته میشود. بسیاری از شرکت ها همین آلان فرصت های شغلی با حقوق های بالا را به متخصصیص این حوزه پیشنهاد میدهند.
ما سعی کردیم با پایه ریزی یک دوره جامع طراحی وبسایت علاوه بر آموزش این حوزه، مبانی اساسی و تفکر برنامه نویسی را به شما آموزش دهیم. تفکری که میتواند دروازه ورود شما به شاخه های پیشرفته ی دنیایی برنامه نویسی باشد.
در 122 ساعت آموزش تخصصی طراحی وبسایت قدم به قدم تمامی مراحل را باهم طی خواهیم کرد و در انتها با انجام یک پروژه جامع، اولین پروژه واقعی خود را انجام خواهد داد و آماده ورود به بازار کار و کسب درآمد در این رشته خواهید شد. این دوره هیچ گونه پیش نیازی نخواهد داشت و تمامی مباحث از ابتدا به شما آموزش داده خواد شد اما حتما نیاز است مطابق با زمان بندی دوره همراه این دوره شوید و در راستای یادگیری تلاش کنید تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.
انگیزه و تلاش ما برای یادگیری یک اصل اساسی در این دوره خواهد بود. پس اگر انگیزه لازم برای شروع را دارید. با ما همراه شوید تا به جمع متخصصیص این حوزه بپیوندید

مدرک اصلی که ما به شما ارائه میکنیم تخصص و مهارتی است که با آن میتوانید در آزمون‌های استخدامی شرکت‌ها موفق شده و در پروژه‌های حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن آموزش در موسسه‌ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه‌های نهایی دوره، مدرک نمره‌دار آکادمی پرانتز و مدرک قابل ترجمه وزرات علوم را نیز دریافت نمایند.
همچنین آکادمی پرانتز به عنوان یک مجموعه آموزشی ثبت شده و معتبر در linkedin این امکان را برای شما فراهم نموده است که بعد از دریافت مدرک, بتوانید آن را مستقیما به بخش Education در پروفایل لینکداین خود اضافه کنید و رزومه خود را معتبر سازید.

اولین دوره صفر تا صد طراحی سایت

یادگیری طراحی وبسایت اصولی

+ هدیه آموزشی (دوره مهارت‌های مارکتینگ)
به ارزش ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۸,۹۹۰,۰۰۰ تومان

جهت شرکت در دوره لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در موقعیت مناسب کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند

آژانس خلاقیت وب ویتامین در سال ۲۰۱۲ با هدف ایجاد تغییر و تحول فضای وب ایران فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. ما هرسال با تلاش و پشتکار بسیار، همگام با استانداردهای روز دنیا گام برداشتیم . همانطور که از نامش پیداست تا اندازه چشمگیری تغییر دهدیم و سطح توقع مخاطبین از وب فارسی را به سوی زیبایی شناسی در کنار کارایی عمیق و ارزش آفرین افزایش دهیم.

وب ویتامین

فرم مشاوره

فرم بالا را تکمیل کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند!!!

وب ویتامین

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است

اولین دوره صفر تا صد طراحی سایت

یادگیری طراحی وبسایت اصولی

+ هدیه آموزشی (دوره مهارت‌های مارکتینگ)
به ارزش ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۸,۹۹۰,۰۰۰ تومان