شماره تماس: 32437932-034

تارتن سازه

شرکت صنعت سازه های فضایی تارتن در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرده و با درک ضروریات صنعت امروز و به ویژه مساله افزایش جهانی قیمت فولاد، هدف گذاری خود را بر طراحی و ساخت سازه های فلزی بهینه شده متمرکز نموده است.
بر مبنای این شناخت و به پشتوانه چند سال کار علمی و محاسباتی، این شرکت هم اکنون افتخار دارد که قریب به بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ مترمربع انواع پروژه های صنعتی، ورزشی – تفریحی، دام و طیور و پروژه های خاص را به روش خرپای دوگانه و در نقاط مختلف کشور به انجام رسانده است.

توضیحات پروژه

وب سایت تارتن سازه در قالب یک سایت شرکتی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است