شماره تماس: 32437932-034

تجهیزات آریا

  مجموعه تجهیزات آریا از سال 1384  شروع به فعالیت کرده است . نمایندگی شرکت های معتبری چون نولان زرین دوش – صبا شیردوش درزمینه دامداری ـ  نمایندگی شرکت های ستاره , پارس , ایرانیان طیور و جامبو در زمینه تجهیزات مرغداری ـ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس ازفروش شرکت نیرو تهویه البرزکرمان ( تولید کننده سیستمهای سرمایشی و گرمایشی و سیستم های تهویه مرغداری و گلخانه )

توضیحات پروژه

وب سایت تجهیزات آریا در قالب یک سایت فروشگاهی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است