شماره تماس: 32437932-034

ارتعاش صنعت کویر

شرکت مهندسی ارتهاش صنعت کویر  با هدف ارائه خدماتی متمایز در زمینه پایش وضعیت و عیب یابی تجهیزات تاسیس شده است و در حال حاضر همه کادر فنی و مشاورین شرکت، دارای سابقه کار بالای صنعتی در زمینه پایش وضعیت و عیب یابی تجهیزات هستند.

شرکت مهندسی ارتعاش صنعت کویر با درک روشن از اهمیت استقرار اصولی و هدفمند برنامه های CM و نیز با توجه به پیچیدگی ذاتی موضوع، از ابتدای کار خود رویکردی دانش بنیان و در عین حال، تجربه-محور را به عنوان استراتژی اصلی خود برگزیده است.خدمات شرکت نیز طیف متنوعی از زمینه ها و موضوعات را در سه محور کلی “آموزش”، “اجرا و استقرار” و “مشاوره” را پوشش می دهد.

توضیحات پروژه

وب سایت ارتعاش صنعت کویر در قالب یک سایت شرکتی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است