شماره تماس: 32437932-034

یه دنیا کتاب

داستان سایت ما از سال 1385 در تامین کردن بخشی از کتاب مورد نیاز دانش آموزان و دانشجویان در کتابفروشی در حال خدمت رسانی هستیم. در این مدت مشتریانی داریم که با خرید از سایت های شهرهای دیگر گاهی اشتباهاتی در سفارش چه از طرف خریدار و چه از طرف فروشنده پیش می آید و مشتریان با مراجعه به کتابفروشی ها , انتظار دارند که اشکال پیش آمده اصلاح شود . و در اکثر موارد کسی کتاب را عوض نمیکرد چون از آنها نخریده بودند. این قبیل موارد و همچنین تغییر سلیقه برخی مشتریان در خرید از فضای مجازی و فرصت نداشتن برخی دیگر از مشتریان برای پیدا کردن کتاب در کتابفروشی ها ما را بر آن داشت تا سایت فروشگاه خودمان را داشته باشیم تا بتوانیم از این طریق با افرادی که امکان خرید حضوری را ندارند خدمت رسانی کنیم. به امید موفقیت روز افزون برای همه ی کسانی که رویاهایشان را دنبال می کنند. 

توضیحات پروژه

وب سایت یه دنیا کتاب در قالب یک سایت فروشگاهی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است