شماره تماس: 32437932-034

گروه حقوقی صابر فکوری

پس از سال ها همکاری با شرکت های تجاری ، صنعتی و بازرگانی و مشاوره تخصصی کسب و کارهای خرد و کلان به این نتیجه رسیدیم که با توجه به اینکه 73 درصد علت ورشکستگی و حذف کسب و کارها ، مسائل و مشکلات حقوقی است باید به دنبال راهکاری باشیم که با به کارگیری آنها ریسک های حقوقی کسب و کارها را به حداقل رسانده و امنیت حقوقی آنها راحفظ نماییم.

با احترام به تخصصی شدن فعالیت های حقوقی و تلاش در جهت رفع نیازهای حقوقی مشتریان ،گروه حقوقی بزرگ و کارآمدی را تشکیل داده که این گروه حقوقی شاملا وکلا با تخصص های مختلف در زمینه های ثبتی-مالکیت فکری -ملکی-خانواده و کیفری و … می باشد و کلیه خدمات حقوقی را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماید.

توضیحات پروژه

وب سایت گروه حقوقی صابر فکوری در قالب یک سایت شخصی و آموزشی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است