شماره تماس: 32437932-034

کورورش یار

فروشگاه اینترنتی کوروش یار به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی در زمینه پخش محصولات آرایشی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل کلیدی، پرداخت در محل و تضمین اصل‌بودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر ایران ، به یکی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. 

خدمات و فعالیت های فروشگاه کوروش یار : پخش محصولات بهداشتی – ویزیت پزشکان پوست جهت گرفتن نسخه از محصولات از سال ۹۸ – توزیع محصولات در داروخانه ها ; گالری های آرایشی بهداشتی – تجهیزات پزشکی در کرمان

توضیحات پروژه

وب سایت کوروش یار در قالب یک سایت فروشگاهی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است