شماره تماس: 32437932-034

محمد سپهری

محمد سپهری با تاسیس آکادمی قدم به قدم این مسیر رو جدی تر و هدفمندتر دنبال کرد ( وقتی میگم همه چیز رو توی اقدام میبینه باور کنید ) . آکادمی قدم به قدم آرمان های کاملا مشخصی داره . پس از مطالعات بسیار زیاد درحوزه موفقیت ، مهارت های ارتباطی و زندگی شاد دوباره راهی دانشگاه شد تا این مسیر رو با دانش و تحصیلات آکادمیک صحیح تر و اصولی تر پیش ببره و چه رشته ای بهتر از روانشناسی

توضیحات پروژه

وب سایت محمد سپهری در قالب یک سایت آموزشی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است