شماره تماس: 32437932-034

مبلمان فیدان

مبلمان فیدان با داشتن نمایندگی های متنوع و محصولات جدید خود در سبک های مختلف منطبق با سلایق و انتظارات مشتریان محترم طیف وسیعی از نیازها در انواع مبلمان خانگی سرویس غذا خوری و تجهیزات دکوراسیون را تامین می نماید . فیدان با داشتن پرسنل مجرب و مجرب و متعهد آماده خدمت رسانی نهایت تلاش خود را در جهت ارتقا کار و اماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است.

توضیحات پروژه

وب سایت ملبمان فیدان در قالب یک سایت فروشگاهی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است