شماره تماس: 32437932-034

گروه انبوه سازان دهقانی فر

شرکت انبوه سازان دهقانی فر متشکل از شرکت مشاور طراحی نظارت ارشد، شرکت مجری ذیصلاح ساختمانی پایه 1، شرکت ژئوتکنیک، جوش و بتن است که از سال 1390 فعالیت خود رو شروع کرده و روز به روز در حال گسترش میباشد اعضا شرکت متشکل از مهندسین جوان و دارای تحصیلات مرتبط با پروانه صلاحیت نظام مهندسی کرمان هستند و بیشتر فعالیت های شرکت زیر نظر نظام مهندسی کرمان انجام میشود.

توضیحات پروژه

وب سایت گروه انبوه سازان دهقانی فر در قالب یک سایت شرکتی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. علاوه بر معرفی شرکت به صورت قالب وبلاگ و به نمایش گذاشتن پروژه های ساخته شده , شرکت میتواند از طریق سایت اقدام به عضوگیری مشتریان در پروژه های در حال ساخت نماید .

درباره وب ویتامین

در حال حاضر وب ویتامین افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در وب ویتامین ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب ویتامین محفوظ است