شماره تماس: 32437932-034

استاد احمد نوری

استاد احمد نوری مدرس NLP مدرس و هایپر آکادمی دانشو حدود 18 سال پیش با NLP آشنا شدند و این آشنایی منجر به موفقیت های چشمگیر ایشون شد. آشنایی استاد نوری شاید به خاطر این بود که مقاله NLP را در مجله سیاه مطالعه کردند .مقاله ای که منجر به یک تماس تلفنی شد و آن تماس زندگی ایشون را متحول نمود. NLP از استاد احمد نوری به شدت خجالتی یک نویسنده و سخنران با موقعیت کشوری و به زودی فرا ملی ساخت.

توضیحات پروژه

وب سایت استاد احمد نوری در قالب یک سایت آموزشی ، طراحی و پیاده سازی شد که ضمن بررسی همه جانبه توسط کارشناسان پس از مستند نویسی و پیاده سازی قالب UI/UX از پایه اقدام صفحه سازی  صورت گرفت. 

درباره پرانتز

در حال حاضر پرانتز افتخار ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی وبسایت و ادمین پیج اینستاگرام به اشخاص، ارگان های دولتي و خصوصي، کارخانجات و تولیدی ها و … را در طول مدت فعاليت مستمر ۱۵ ساله آن در کارنامه خود جاي داده است. فعالیت ما در آغاز راه متمرکز بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو بود، اما در ادامه باتوجه به خلاهای موجود در فضای وب و پتانسیل های موجود در پرانتز ، اقدام به راه اندازی زیرمجموعه هایی نمودیم که بواسطه آنها توانستیم خدماتی ۳۶۰ درجه را به مشتریان عزیز خود ارايه دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای پرانتز محفوظ است