تاثیر طراحی سایت در کسب و کارها

طراحی سایت در کرمان
آنچه در این پست میخوانید

یک وب سایت این توانایی را دارد که بسته به کیفیت وب سایت شما تأثیر قابل توجهی بر کسب و کار شما داشته باشد، چه خوب و چه بد.

از این گذشته، ” 81٪ از خریداران قبل از خرید تحقیقات آنلاین انجام می دهند.”

بدون یک وب سایت، برای خریداران دشوار است که شما را در نظر بگیرند.

در بسیاری از موارد، یک وب سایت یکی از اولین تعاملاتی است که با یک مشتری بالقوه خواهید داشت.

اگر شخصاً با شخصی ملاقات می کنید، تنها دلیلی که آنها کارت ویزیت می گیرند آدرس وب سایت شما است تا بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد شرکت به دست آورند.

و اگر آنها شما را از طریق جستجو پیدا کنند، بر اساس آنچه می بینند با کلیک کردن روی لینک سایت شما، می توانند با شما ارتباط بگیرند.

برخی از تأثیرات مثبتی که یک وب سایت می تواند بر روی برخی از مشاغل داشته باشد، به شرح زیر است :

 • یک وب سایت کمک می کند تا زمین بازی را در برابر رقبای بزرگ تر یکسان کند
 • این قابلیت را دارد که اعتبار شما را افزایش دهد
 • اگر برای جستجو بهینه شود، کسب و کار شما بیشتر و بیشتر دیده می شود

نداشتن وب سایت می تواند کسب و کار شما را نابود کند !

این روزها، داشتن وب سایت یکی از اولین چیزهایی است که یک مشتری بالقوه هنگام برخورد با تجارت شما به دنبال آن است. آنها کارت ویزیت یا آدرس فیزیکی شما را نمی خواهند، آنها آدرس وب سایت شما را می خواهند.

اگر وب سایت شما برای موفقیت راه اندازی نشده است یا آنلاین نیستید، در تجارت نیستید!

یکی از اشتباهات صاحبان کسب و کار این است که فکر می کنند فقط داشتن وب سایت کافی است چه خوب چه بد. بالاخره اگر وبسایت بسازی، مشتری های می آیند.

این رویکرد می تواند فاجعه بار باشد! علاوه بر این، نداشتن وب سایت بهتر از داشتن یک وب سایت بد است.

طراحی سایت در کرمان

 

طراحی سایت و عوامل موثر آن بر کسب و کار

 • اعتبار ایجاد کنید
 • اعتماد ایجاد کنید
 • بازدیدکنندگان را درگیر خود کنید
 • پیشرو باشید
 • از مشتریان خود حمایت کنید
 • فروش بیشتر را کنید

یک وب سایت عالی می تواند درآمد کسب و کار و نتیجه نهایی شما را افزایش دهد . ساخت یک وب سایت با یک استراتژی باعث می شود شما به یک پیشرو تبدیل شوید و مشتری بیشتری جذب کنید.

و در نهایت به رشد کسب و کارتان کمک کنید. حتی بهتر از آن، وب سایت شما 24/7 قابل مشاهده است و آن را به یک دارایی بازاریابی ارزشمند تبدیل می کند .

در اینجا پنج دلیل اصلی برای نیاز به وب سایت آورده شده است :

 • آنلاین خود را به نمایش بگذارید

ایجاد یک فروشگاه آنلاین برای کسب و کار شما بسیار مهم است، چه در حال حاضر یک مکان فیزیکی داشته باشید یا یک کسب و کار خانگی .

برای کسب‌وکارهایی که موقعیت فیزیکی دارند، یک وب‌سایت کمک می‌کند تا از بازار آنلاین استفاده کنید.چیزی که به شما کمک می‌کند با افزایش دسترسی خود، درآمد خود را افزایش دهید .

اگر شما یک کسب و کار خانگی هستید، پس ایجاد سایت آنلاین ضروری است. این یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای مشروعیت بخشیدن به کسب‌وکار شما و در عین حال نقطه مرجع به مخاطبان هدف است .

 • آیا نیاز دارید مشتری را قانع کنید؟

فروش اینترنتی سهم یا درآمد زیادی را برای خرده‌فروشان در کنار مکان‌های فیزیکی آن‌ها که در سراسر کشور پراکنده است، تشکیل می‌دهد. کسب و کارهای کوچکتر می توانند با یک وب سایت عالی از همین کار لذت ببرند .

یک وب سایت عالی کسب و کار شما را تقویت می کند، اعتماد ایجاد می کند و به مشتریان احتمالی شما اطمینان می دهد تا قدم بعدی را با شما بردارند و تصمیم به خرید بگیرند.

بدون حضور آنلاین، کسب و کار شما به سادگی فرصت بزرگی را از دست می دهد.

 • آیا به دنبال فرصت بهتر هستید که محصول خود را معرفی کنید؟

اگر محصولی را می فروشید یا خدماتی را ارائه می دهید که در آن سوالات متداول یا نمایش مورد نیاز است، یک وب سایت یک ابزار شگفت انگیز و موثر است که اطلاعات را بر اساس تقاضای کاربر ارائه می دهد .

استفاده از وب سایت شما به عنوان یک ابزار یک انتخاب عالی است. به مشتریان بالقوه و مشتریان شما اطلاعاتی را که می خواهند فوراً ارائه می دهد و زمان شما را آزاد می کند .

در برخی موارد، فقط دادن اطلاعات به کاربر آنها را به مشتری بالقوه تبدیل کرده و فروش را آسان می کند .

 • کسب و کار خود را آنلاین بازاریابی کنید.

هیچ شکل دیگری از بازاریابی به اندازه یک وب سایت برای فروش کسب و کار شما موثر نیست. یک وب‌سایت شما را در مقابل افرادی قرار می‌دهد که در جستجوی خدمات شما هستند در زمانی که به آن نیاز دارند. چیزی که رفتار آنها را بسیار تحت تأثیر قرار می‌دهد .

یک کارآفرین می تواند به معنای واقعی کلمه یک کسب و کار راه اندازی کند و فردا شروع به جذب مشتریان جدید آنلاین کند. هزاران نفر این کار را هر هفته انجام می دهند !

این قدرت محض بازاریابی اینترنتی است. با این حال، اگر می‌خواهید از این پدیده برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید، به وب‌سایتی نیاز دارید که با استراتژی مناسب ساخته شده باشد تا فرصت‌های بی‌شمار در دسترس تان باشد و برای کسب‌وکارتان استفاده کنید .

 • اگر به صورت آنلاین ظاهر نمی شوید، کسب و کار خود را از دست داده اید .

یک وب‌سایت ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد که به شما کمک می‌کند تا برای کسب‌وکارتان پیشرو ایجاد کنید، چه در حال تبلیغات آنلاین یا آفلاین باشید .

با استفاده از وب سایت خود با هدایای رایگان و پیشنهادات وسوسه انگیز، می توانید بازدیدکننده گان خود را افزایش دهید و یک لیست بالقوه ایجاد کنید. چند نفر در اولین تعامل با تبلیغ شما خرید خواهند کرد؟ احتمالاً به اندازه ای که آرزو می کنید نیست، اما نکته کلیدی این است که آنها را وارد قیف بازاریابی خود کنید . و مشتریان را به سمت خرید هدایت کنید.

طراحی سایت در کرمان

انتظار بیننده از وب سایت ما چیست؟

مردم وقتی برای اولین بار یک وب سایت را مشاهده می کنند چه می خواهند؟

طراحی و ظاهر سایت

به طور قاطع، اولین چیزی که بیش از همه مهم است این است که چه چیزی چشم آنها را به خود جلب می کند. عناصر طراحی هنگام ایجاد اعتماد، حداقل در چند ثانیه اول اهمیت دارند. وقتی اولین صفحه ای که می بینند ظاهر می شود، افراد می خواهند:

 • طرح بندی های ساده که منطقی هستند ببینند، نه گیج کننده.
 • صفحاتی که پاپ آپ رایگان هستند را دوست ندارند
 • نسخه ای که برای خواندن مناسب باشد
 • بارگذاری آسان و سریع صفحات سایت
 • صفحات وب پر جنب و جوش که ظاهر و احساس مدرن دارند
 • زمان پاسخگویی سریع

بله، طراحی شما مهم است. سایت شما اگر در سال 2010 ساخته شده باشد، به احتمال زیاد یک دایناسور است! اگر آن را بر روی یک پلتفرم CMS ساخته اید و شبیه بقیه به نظر می رسد، مشتریان بالقوه با آن مانند بقیه رفتار می کنند و به دنبال چیزی بیشتر می گردند.

محتوای سایت:

بله، محتوا به همان اندازه ظاهر یک سایت مهم است. از وب سایت هر شرکتی دیدن کنید؛ چه چیزی شما را آنجا نگه می دارد؟ ممکن است در چند ثانیه پس از ورود نظر خود را درباره سایت بنویسید، اما این محتوا است که شما را در آنجا نگه می دارد. طراحی با کیفیت بالا جلب توجه می کند. محتوا آنها را در حرکت رو به جلو نگه می دارد.

مردم محتوای قدیمی خسته کننده ای را که می توانند در هر جایی بدست آورند نمی خواهند. می دانید، محتوای بازاریابی سنتی که تقریباً در بروشورهای مدرسه قدیمی هر کسب و کاری پیدا می کنید.  مردم محتوای تازه‌ای می‌خواهند که به آنها توجه کند که واقعاً شما به عنوان یک شرکت چه کسی هستید. آنها اطلاعات مرتبطی را برای آنچه که به دنبال آن هستند می خواهند. آنها یک داستان روشن و آموزنده می خواهند که به آنها کمک کند بفهمند شما چه کسی هستید. آن‌ها چیزهایی را می‌خواهند که مربوط به سن، مشکل خاص، و به وضوح تعریف شده باشند تا پاسخ‌هایی به این موضوع بدهند که چرا در وهله اول به دنبال شرکت‌هایی مانند شما هستند.

سئوی سایت:

آیا شما هم در مورد سئو اطلاعاتی دارید؟

سئو بهینه سازی موتور جستجو است. سئو مدت زیادی است که وجود دارد اما در طول سال ها به شدت تغییر کرده است. آنچه چند سال پیش قابل قبول بود اکنون می تواند شما را برای همیشه از نتایج موتورهای جستجو محروم کند!

بله، بهینه سازی موتور جستجو برای سایت شما بسیار مهم است.

این بدان معناست که به عنوان یک طراح وب، ما فقط نباید گرافیک و نحوه به یاد ماندنی کردن وب سایت خود را درک کنیم، بلکه باید مطمئن شویم که موتورهای جستجو نیز آن را دوست دارند.

به خاطر داشته باشید که موتورهای جستجو همیشه نیازهای خود را تغییر می دهند. آنها الگوریتم های خود را به روز می کنند تا نتایج بهتری به جستجوگران خود ارائه دهند. و در این فرآیند قوانین نحوه رتبه بندی یک وب سایت خاص را تغییر دهید.

سایت های طراحی شده قدیمی ممکن است از ایده های قدیمی استفاده کنند. این بدان معناست که سایت شما می تواند یک شبه از صفحه اول به رتبه بندی بدون صفحه تغییر کند. به عنوان یک طراح، ما آن را در نظر می گیریم و اطمینان حاصل می کنیم که از بهترین شیوه ها برای هر طراحی استفاده می کنیم. ما می دانیم که موتورهای جستجو امروز چه چیزی را دوست دارند، چه چیزی را یک سال پیش دوست داشتند و چه چیزی را ده سال پیش دوست داشتند. بعضی چیزها هرگز تغییر نمی کنند.

سایت واکنش گرا:

ساخت یک سایت تمیز با استفاده از بهترین ویژگی های امروزی و انجام این کار به گونه ای است که شما، مشتریان احتمالی و موتورهای جستجو را خوشحال می کند.

آیا می توانید تصور کنید که امروزه سایتی داشته باشید که برای دستگاه های تلفن همراه بهینه نشده باشد؟ ما هم نمی توانیم. یا جستجوگران. یا موتورهای جستجو به همین دلیل مهم است که سایتی با طراحی واکنش گرا به عنوان یکی از معیارهای اصلی آن طراحی کنید.

چه چیزی باعث می‌شود مشتریان بالقوه شما بله بگویند؟

ناوبری – وب سایت هایی که چالش هایی را برای بازدیدکنندگان ایجاد می کنند، احتمالاً بالاترین نرخ رها شدن را دارند. ساختار بصری سایت، کاربران را تشویق می کند تا قدم بعدی را بردارند. این منوی سایت است که به مردم می‌گوید چه کاری انجام دهند، ویژگی‌های کاربرپسند برای کمک به این فرآیند در طول مسیر مهم استو

فراخوانی – آیا ویژگی‌های فراخوان برای اقدام شما مسیرهای روشنی را در اختیار بینندگان قرار می‌دهد؟ این ویژگی ها تاثیر مستقیمی بر نرخ تبدیل دارند. اکنون زمانی نیست که بینندگان خود “حدس بزنند” قدم بعدی چیست. هر چه واضح تر باشید – اینجا را کلیک کنید، این را دانلود کنید، اکنون بخرید – نرخ تبدیل شما بیشتر خواهد شد.

رنگ – رنگ مهم است. تحقیقات نشان می دهد که سرفصل های بزرگ، پررنگ و قرمز به افراد کمک می کند تمرکز کنند. دکمه‌های آبی دریایی اعتماد را القا می‌کنند و مردم را وادار می‌کنند که روی مرحله بعدی کلیک کنند. یک علم برای انتخاب رنگ های مناسب برای جابجایی افراد از مکانی به مکان دیگر وجود دارد. که می توانید در طراحی از آن استفاده کنید.

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
تیم طراحی سایت

انتخاب تیم مناسب طراحی سایت

آنچه در این پست میخوانید معیار های انتخاب شرکت طراحی سایتمعیار های انتخاب شرکت طراحی سایت خوب کدام هستند؟نتیجه گیری…

بیشتر بخوانید
instagram-reels

کاربرد ریلز اینستاگرام در کسب‌ و‌ کار

آنچه در این پست میخوانید مزایای استفاده از ریلز اینستاگرام برای کسب‌و‌کارریلز باعث افزایش دسترسی و تعامل می‌شودریلز اینستاگرام را…

بیشتر بخوانید

460 کلمه جادویی در تولید محتوا +PDF

آنچه در این پست میخوانید این جزوه آموزشی شامل 460 کلمه در دسته بندی های زیر است : این جزوه…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره شرکت طراحی سایت پرانتز

شرکت طراحی سایت پرانتز یک شرکت معتبر و حرفه‌ای در زمینه طراحی و توسعه وبسایت‌ها در شهر کرمان است. این شرکت با برخورداری از تیمی مجرب و متخصص در زمینه طراحی وبسایت، به ارائه خدماتی با کیفیت و برتر در حوزه طراحی سایت می‌پردازد. از ابتدای تأسیس، هدف اصلی این شرکت ارائه راهکارهای بهینه و با کیفیت در زمینه ساخت و توسعه وبسایت‌های سازگار با اصول سئویی بوده است.

logo-samandehi